FILMOVÉ STUDIO | OSTATNÍ BUDOVY

V přízemí a v 1. patře hlavní budovy se nacházejí kanceláře určené k pronájmu.

1. patro se využívá jako zázemí pro produkci, připravující celovečerní film. Je kompletně zařízeno kancelářským vybavením. Výhodou je , že celé  patro se pronajímá vždy jedné produkci a celý prostor se dá uzamknout a zabezpečit alarmem.

V kancelářích v přízemí sídlí vzhledem k velkým proskleným prostorám s velkým množstvím denního světla převážně oddělení architekta, kresliči, výrobci modelů atd.

V těchto prostorách sídlily v poslední době například velké produkce francouzského filmu Faubourg 36 od známého režiséra Christopha Barratiera anebo produkce amerického filmu Solomon Kane od režiséra Michaela J. Bassetta.

V dalších budovách studia můžeme produkci nabídnout prostory pro skladování kostýmů nebo i pro samotné šití, barvení a výrobu kostýmů. Dále můžeme nabídnout prostory pro výrobu rekvizit, pro kostýmní a maskérské zkoušky.

 

TRÉNINKOVÝ SÁL
Velmi využívaným prostorem je velký taneční sál, který je určen ke castingu, kostýmním, hereckým a tanečním zkouškám.

 
 

FOTOGALERIE

Ostatní budovyOstatní budovyOstatní budovy
 
Ostatní budovyOstatní budovyOstatní budovy
 
Ostatní budovyOstatní budovy
 
 

 

 

Zatím poslední snímek Juraje Herze T.M.A., který byl do české distribuce uveden letos v červenci, získal dvě ceny na festivalu Horrorfest, který proběhl počátkem listopadu v Kapském městě _více
 

7.3.2009 Převzal pan režisér Juraj Herz Českého lva za dlouholetý přínos České kinematografii. _více