SLUŽBY | POSTPRODUKCESHOWREEL REKLAMY (QuickTime video)

V prostorách Film Studia Gatteo vzniklo na sklonku 2008 postprodukční studio SOUND4FILM. Našim cílem je nabídnout kompletní zajištění audiovizuální produkce a postprodukce filmu, reklam a televizních pořadů. Od natáčení po finální mix. Včetně mixu Dolby Digital, který pro nás provádějí renomované míchací haly. V průběhu roku 2009 přibude možnost mixu 5.1 pro DVD, TV.

 

ZVUKOVÉ STUDIO

Zaměření zvukového studia je zvláště na realizaci zvuku původní audiovizuální tvorby. Filmové, reklamní i televizní. Účelem naší činnosti je poskytnout maximálně funkční a neomezené zázemí zvukové výrobě projektů filmových, televizních či rozhlasových - zvláště těch jejichž rozpočet je omezený. High - endových a high - cenových studii je v Praze dostatek. My bychom se rádi drželi s cenami na nízké úrovni, při poskytnutí nejlepší kvality práce a nejlepšího vybavení. Klíčem tohoto přístupu je dostatek zkušeností a pružný provoz, schopný realizovat zvukovou složku díla od fáze natáčení přes postprodukci až k finálnímu zvukovému mixu. Diky lokalitě, ve které se nacházíme a partnerství s Film Studiem Gatteo, nejsme tlačeni vysokými nájmy a náklady na provoz studia. Veškerý zisk studia může tedy putovat zpátky do technického vybavení a zlepšovaní úrovně našich služeb.

Best essay paper writers for free
 
 

SOUBORY KE STAŽENÍ

REFERENCE TOMÁŠ BĚLOHRADSKÝ [RTF]9.26 kB
TECHNICKÉ VYBAVENÍ STUDIA [RTF]1.7 kB
 
 

 

 

Zatím poslední snímek Juraje Herze T.M.A., který byl do české distribuce uveden letos v červenci, získal dvě ceny na festivalu Horrorfest, který proběhl počátkem listopadu v Kapském městě _více
 

7.3.2009 Převzal pan režisér Juraj Herz Českého lva za dlouholetý přínos České kinematografii. _více